ÜLIÕPILASKODU

E-post: tatjana.grabussova@ttu.ee

Valveadministraator
Telefon: +372 334-4103

Üliõpilaskodu on ehitatud 1955. a ning renoveeritud põhjalikult 2008. a. Neljakorruseline maja paikneb õppehoone kõrval. Kolmandal ja neljandal korrusel, kus elavad üliõpilased, on 20 boksi. Ühte boksi kuulub kaks möbleeritud tuba, kööginurk, dušš ja WC. Toad on kahekohalised. Hoones on veel 4 ühekohalist tuba koos WC ja dušiga ja 8 kahekohalist tuba, kus köök, WC ja dušš on üldkasutatavad ning asuvad samal korrusel. Kokku on üliõpilaskodus 100 kohta. Kõikides tubades on Interneti kasutamise võimalus.
Esimesel ja teisel korrusel asuvad raamatukogu, auditoorium, kabinetid, õppetuba, lauatennise ruum ja kaasaegsed kõigi mugavustega numbritoad, mida on võimalik ööpäevase hinnaga rentida.
Keldrikorrusel asuvad saun, mida on võimalik rentida, ning lisateenusena treeningsaal ja pesuköök. Üliõpilaskodu juures on võimalus parkida autot.

2-toalise boksi pindala on 54,2 m² ja ühe toa pindala on 18,6 m²
Ühekohalise toa pindala on 17,5 m²
Kahekohalise toa (ilma mugavusteta) pindala on 18,3 m²

Hinnakiri (kuus) üliõpilastele
Käskkiri 28.08.2014 nr 1-7/7

Boksis toa hind kahele (köök, WC, dušš)
1 koht
Boksis toa hind ühele (ühekohaline tuba boksis) 85
Toa hind ühele (ühekohaline tuba, WC, dušš) 85
Toa hind kahele ( vesi, valamu, köök, WC ja dušš üldises kasutamises korrusel)
1 koht

Hinnad sisaldavad kommunaalmakseid ja Interneti-ühendust.

Üliõpilaskodu kasutustasu arvestus toimub järgmiselt:
1) täiskuu eest tasuvad need üliõpilased, kes saabuvad (seoses praktikaga jms) üliõpilaskodusse enne 15. kuupäeva või lahkuvad pärast 15. kuupäeva;
2) poole kuu eest tasuvad üliõpilased, kes saabuvad pärast 15. kuupäeva või lahkuvad enne 15. kuupäeva.

Maja saab siis tõeliseks koduks, kui hoiame korda ja austame teineteist!